Permanentní erekce aneb To mám z toho života, jakej vedu

14. září 2017 v 12:56 | Michal Novotný |  Kronika Pub kvízů
Pokud čekáte, že jsme včera na kvízu obhajovali minulé vítězství na plné čáře, pak se mýlíte. Dáváme prostor všem myslitelným umístěním (čímž ostatním týmům dáváme šanci, aby také vyhráli), a tak jsme v posledních třech kvízech byli poslední, první a prostřední. Dokonce bez panákové otázky. Zato jsme byli krásní:
  • šéfka Bludička byla po dovolené opálená a ostříhaná
  • Honza nabral 2 kg svalové hmoty
  • Tom byl relaxovaný a krásný po pololetním hodnocení
  • pan Kronikář si konečně nechal upravit svůj vous do slíbené podoby fešák (protože jestli to nevíte, v Kentauru z klientů dělají POUZE fešáky).
Hned z kraje jsme diskutovali o ženách bojovnicích a o plačících mužích, navázali jsme diskusí o permanentní erekci, pan Kronikář se pochlubil, že byl přiřazen do facebookové skupiny "Klub vousáčů" a Tom konstatoval, že může být pouze v "Klubu lysáčů".

Kvíz začal tradičními aktualitami. Bohužel jsme nevěděli, v jaké měně lze nalézt miliony v Bohunicích, ani který stát má charisma. Název jistého TV pořadu jsme vymysleli nesprávně, ale zato s pedofilním podtextem, bod jsme získali až za čokoládu (nemyslím úplatek moderátorce) a za znalost čerstvého rekordu. Internetové memy byly úspěšnější (až na ten divný smajlík z komixu). Honza se do své role zapisovatele vžil naplno, v důsledku čehož na barmanův dotaz "Co si dáš?" reagoval slovy: "Neruš mě, když tvořím!" Uhráli jsme 6 bodů a druhé místo. V pauze mimo jiné řešíme permanentní erekci a oděv vhodný k tomuto postižení.

Matematické postupy a drahé polovičky slavných skončili neslavně. Vzduchem létaly polynomy, lineární rovnice, mediány a limity (2 body), z hledaných 5 žen jsme našli pouze 3,5 (nehledě na to, že ta půlka byl muž). V doplňkové otázce jsme se dozvěděli, že Eiffelova věž je po obvodu popsaná, což nás překvapilo. A tak jsme skončili dvě místa za Hier für Bier (naštěstí jsou další tři týmy za námi). Jelikož jsme si užívali radost z návratu Bludičky z dovolené a protože jsme byli krásní, příliš nás to nerozhodilo. V pauze probíráme permanentní erekci a její souvislost s rukama.

Vlajky začali dohady a odhady počtu osob slavné pětice, ze které jsem udělal čtveřici (ale na vlajce beztak mají pouze tři symboly) - pak se v tom vyznejte! Bludička přispěla znalostí vlajky Světového sdružení hráčů domina. Lazarovu vlajku jsme si vymysleli. Mashupy jsme skládali po půlbodech, a tak jsme s 18 body stále třetí, zato mladí germanisté se (ovšem pouze na chvíli) ocitají na 2. místě za Jahodníky. V pauze probíráme … už ani nevím, nejspíš zase erekci.

Ve čtvrtém kole jsem se stal vítězem soutěže "Kdo nejvíc neposlouchá šéfku". Pětkrát řekla citrus, dvakrát počet bodů ve hře scrabble, já ji sedmkrát neslyšel, nedosti natom, ještě jsem její (správné) odpovědi odmítal. Nechci prozrazovat otázky tohoto kola, ale napovím Vám, že s Fénixem u citrusů neuspějete, a pytlík s hracími kameny scrabble je lépe kontrolovat zrakem, než hmatem. HfB jsou první, my se posouváme o jedno místo dolů, předběhly nás Krůty. V pauze probíráme kde co, ale pro veliký úspěch se vracíme k leitmotivu tohoto večera, je to vstuktu vzrušující téma.

Pro úspěch v pátém kole s tématy sopky a sportovní fotografie nestačí pouze navštívit Itálii, je třeba také sledovat starší katastrofické filmy. Vyplatí se nebýt rasista, sledovat fotografie mrtvých maskotů a číst Wikipedii. Krůty jsou opět za námi, útratu 800,- získávají naši oblíbení mladí (krásní, perspektivní a přátelští) germanisté. Pro zisk panákové otázky by pomohlo nastudovat něco z historie a k tomu také literaturu o kašnách. To jsme neudělali, a tak panáky nemáme.

Ještě před půlnocí odcházíme domů. Já to beru oklikou přes Poslední leč, kde paří můj bratr. Klíče od bytu mu hážu do piva a jdu pozdravit barmana v Leči, poté barmany v Jakoby, znovu Leč, znovu Jakoby … kde od jistého mladého muže dostávám nabídku rozkoší a drog, ale přesto jdu domů spát. Je stále před půlnocí, ale … V jednom z článků jsem psal, že průměrný účastník Pub kvízů nechodí spát před půlnocí. Aby byla tato statistika naplněna, jsem neustále buzen:
  • Po půlnoci mi volá Ondra, ať dojdu do Aloha
  • Po jedné hodině mi volá bratr, ať jdu pařit kamkoliv
  • Po druhé hodině mi volá Max z Jakoby
  • Po třetí hodině mě budí matička, v kolik že má zítra vstávat
  • Po čtvrté hodině mi Honza smajlíkem dává najevo, že je spokojený s mým brzkým příchodem domů.

Díky neustálému buzení si připadám, jako bych propařil celou noc. Z toho vyplývá jediné: má pravdu můj báječný kolega Paolo, když říká: "To máš z toho života, jakej vedeš!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 16. září 2017 v 1:38 | Reagovat

Krasa
Spřátelíš?

2 Michal Novotný Michal Novotný | Web | 19. září 2017 v 7:55 | Reagovat
3 Eleanor Eleanor | Web | 27. září 2017 v 16:08 | Reagovat

Ahoj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama