Co všechno se vejde do jediného dne

30. listopadu 2017 v 13:02 | Michal Novotný |  Co život dal
POKLIDNÉ RÁNO
Je 8 hodin ráno, zvoník mě budí (jak to kdysi řekl můj kamarád), já vstávám a jdu si udělat kávu … "Ježíš, to už je tolik? Za chvíli přijde návštěva a tady je bor*el jak v tanku! Umýt nádobí, ustlat postel, dát si sprchu, vysypat popelník, vyvětrat, hodit něco na sebe, připravit občerstvení, dát si cígo, napsat týmu, odepsat na zprávy, zavolat matičce, nakoupit … prokrista, já to nestíhám!" … S příchodem návštěvy nasadím blazeovaný výraz a tvářím se, jako by jedinou starostí tohoto rána bylo vstát, uštípnout suchý list z pelargonie, obléknout se a čekat.

ZKOUŠKA TRPĚLIVOSTI
Chcete-li jít na kvíz s týmem Swingladies, obrňte se trpělivostí a vyzbrojte se papírem a tužkou, neb na otázku "Kdo jde na kvíz?" se dozvíte: já to asi stíhám, já to asi nestíhám, dám vědět, mám domácí úkoly, nevím, (mlčení), dám vědět ve středu ráno … A opravdu, ve středu odpoledne už na beton víte, že jdeme čtyři z devíti (6 stálých členů + 3 stabilní náhradníci). Štěstí, že jsem byl v pondělí na skok v Aloha baru. Skok sice trval 7 hodin, ale v lehkém opojení se mi podařilo předdomluvit náhradníka, který zvýšil náš počet na pět.

SCHŮZKA
Slovy Laďky Kozderkové: "Zatím jenom techtle, pane doktore, k mechtlím jsme se doposud nedostali."

RELAXACE
Po dlouhé době jsem opět masíroval. Aromaterapeutická masáž mi pomáhá relaxovat. Trochu mne znervóznila klientova erekce.

OBĚD
Přístroje lépe fungují, když je zapnete. Například varná konvice a sporák.

NERVÁK
Vytvořil jsem krátké video jako dárek k narozeninám. Byl přede mnou jednoduchý úkol: dostat je na flash disk. Otázka jedné minuty. Můj notebook báječně spolupracoval: zařízení se nepodařilo načíst (4x); průzkumník Windows přestal pracovat (7x); video zatím zpracováváme - zkuste to později (5x); po hodině se mi video skutečně podařilo na flash disk dostat.

PLÁNOVÁNÍ
Takže, dnes kvíz, zítra masáž, angličtina, sraz s kamarádem, v pátek Nela a Ivan = večírek, v sobotu nákupy a potom Jenda a Mirka = večírek, na neděli mi byly navrženy mechtle (pouhé mechtle bez hlubších techtlí), pondělí … fakt NIC?!? To by se tam mohla propašovat další schůzka, úterý - angličtina + mikulášský večírek + kolaudace + večírek s kolegou … to nedám, seškrtat … středy se po tom maratonu nejspíš nedožiju. Amen.

PUB QUIZ
Co bylo příčinou neúspěchu: Proč jsme s tou bankovkou neposlechli Vlastíka? Že jsem v dějepisu nedával víc pozor! Měli bychom sledovat seriály na Streamu. Že já vůl tu Makytu neřekl nahlas! Tak tohle příjmení jsme fakt nevymysleli dobře. A název sýru taky ne! Možná jsme i byli 720 km od Prahy, ale bohužel jiným směrem. Nové Malešice mají jméno Jičín. Odhad dobrej, ale jiný tým byl blíž. Když asijské město, proč ne Šanghai? - Protože TOKIO! Co to je, proboha, za zvuky? A tak jsou na prním místě oblíbení mladí germanisté. My jsme čtvrtí, panáky za bonusovou otázku mají Drahaňáci.

DISKUSE V PAUZÁCH A PO KVÍZU
Témata: sex, rande, porno, transsexuálové, ženatí gayové, sex, večírky, drby, kdo přespává v mém bytě … a občas i něco smysluplného.

GIN TONIC
První kolo - první gin. Druhé kolo - druhý gin … Mám pokračovat?

PSYCHOTERAPIE
Náš Honza je fakt dobrej! Kubík je skvělej chlap. Katka je nádherná. Míša je krásná. Evě to sluší a bude mít štěstí v lásce. Hier für Bier jsou chytří a mám je rád. Vzdušné polibky Vlastíkovi. Objetí s Evičkou, s Vlastíkem Ch. a s Honzou. Dnes nic moc, nedostatek objetí doženu jindy.

SPORTY
  • Fotbálek, proti sobě týmy Míša a Míša vs. Honza. Náš tým hraje děsně, do míče se trefujeme spíše náhodou, přesto dáváme 5 gólů (jeden dokonce tím žlutým balónem, který MY počítám za šest)! Pro jistotu dodávám, že do Honzovy branky! Fakt.
  • Fotbálek - proti sobě týmy Vlastík Ch. a Michal vs. barman Honza a Eva. Můj přínos do hry spočívá JEDINĚ v tom, že odbourávám Evičku, která se nemůže smíchy udržet, když mne vidí hrát.
  • Koule jsou přitažlivé, někteří hrají i kulečník … bez znalosti pravidel.

CHVÍLE S HUDBOU
Po sérii gin, gin, gin, gin, gin … roluji plavmo ulicemi. Abych udržel krok a došel domů, pouštím si hudbu do sluchátek a nahlas zpívám.

MILÁ KONVERZACE
Někteří kadeřníci člověka dovedou potěšit. Ještě že tak, protože pak přišla …

RÁNA PALICÍ
… která mne dohnala k slzám. Naštěstí polštář dobře saje. Jsou dvě hodiny ráno … tak dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama