Tornádo a Vikingové v trávě

6. prosince 2017 v 16:32 | Michal Novotný |  Maléry pana Novotného
Tak nevím, jestli jsem Katce (ano, to je ta krásná a úžasná dívka, která moderuje kvízy v Kentauru) nepokazil plány. Měla v úmyslu ukázat kamarádovi brněnský noční život. Víťa místo ukázky nočního života zažil brněnské tornádo a Vikingy v trávě. Kupodivu se to obešlo bez újmy na zdraví a majetku. Začalo to nevinně. Pozváním na svařák.

Původně jsem měl v úmyslu dát si jeden dva svařáky a jít domů. Ale návrhu, abychom šli do Aloha, nebylo lze odolat. Kdo znáte Katku, rozumíte. V Aloha spousta známých. Bouřlivé vítání, někteří zcela dobrovolně a sami od sebe otvírají náruč, aby mne objali. Tato moje obsese se u některých lidí ujala. Vzduchem lítá led i panáky, někteří hosté ztrácejí rovnováhu, uzavírají se sázky … ale noc je ještě mladá.

Bereme taxi a jedeme do Bastily. Jasně si pamatuji příjezd. Co následovalo znám z vyprávění: líbal jsem ruce, objímal kde koho, vystřídali se na mně dva bodyguardi (tím nemyslím sex), objímal jsem sloupy a líbal mě jakýsi mladík. Do taxíku jsem zaboha nechtěl nastoupit, bylo třeba použít lsti … prý jsem byl nezvladatelné tornádo. To nechápu, já o ničem nevím!

Zažít tornádo některým evidentně nestačí. Aby měl Víťa zážitků ještě víc, naplánovala Katka na další den kolaudaci. Začali jsme decentně - videem s kozama, ovšem s příchodem hry Vikingové se to začalo lámat, neb každá karta v balíčku směřuje k pití: pijí holky, pijí kluci, pijí všichni, pije, kdo se zasekne, pije, kdo dá palec na stůl jako poslední, kdo nezvedne ruku k nebi, kdo zapomene pádlovat nebo šumět a kdo na každou Katčinu otázku neřekne "hovno". Pije i ten, kdo si kartu z balíčku vezme bez toho, že by měl palec na čele. Osmička je solidární - piješ s tím, kdo tě má rád.

Když došlo víno, přešli jsme na vodku. Tráva byl taky dobrej nápad: smáli jsme se i klice u dveří, někteří v pokoji viděli neexistující osoby a karaoke s palcem na čele bylo vkusným poděkováním hostitelce. Správná kolaudace nemůže skončit jen tak obyčejně! Proto jsme si s Honzou vyměnili boty … v těch jeho o dvě čísla menších se mi šlo moooc fajnově. Abych se cestou domů probral, raději jsem si nevzal ani svetr a spolu s mobilem jsem ho nechal u Katky … asi aby mě ráno nikdo nebudil telefonátem.


Brněnský noční život, to chceš. Víťa už to taky ví. Ale možná by to chtělo nějakou akcičku do třetice …
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama