Bulvární zprávy o Swingladies

25. ledna 2018 v 19:31 | Michal Novotný |  Kronika Pub kvízů
Kvízování, které proběhlo tuto středu, přímo navozuje bulvární atmosféru, kterou jsem posledně slíbil! I když byl tým Swingladies v oslabení (přišel jen Honza, Vlastík a já), zvládli jsme náročnou konkurenci (Kulturní barbaři, Hier für Bier, L2 a Myší síla) s grácií a skončili jsme na druhém místě.

Hned v aktualitách jsme se dozvěděli, že díky jisté aplikaci nechtěně otěhotnělo mnoho žen! V couloirech se říká, že otěhotněla také šéfka našeho týmu, a to rovnou se dvěma členy Swingladies! Potvrdil to i Facebook, když jí předpověděl dvojčata ještě letos! Takže zaručená zpráva.

Z jiného soudku byla otázka týkající se Českých lvů. Tu jsme sice nezodpověděli správně, ale zato víme na beton, že zapisovatel týmu je Lvem salonů, což může potvrdit několik žen a dokonce i jeden muž: jisté dámě v nejlepší letech usínal s rukou na ňadrech a se starším gay mužem prožil bouřlivou noc, po které zůstalo kolem postele mnoho kondomů. Pokusil se prý svést i jistou studentku, ale neúspěšně.

Pokud jde o ptáka ohniváka, tam jsme zabodovali. A také s jistotou víme, že největšího ptáka v týmu má odborník na vesla a pádla. Šéfka týmu potvrdila, že mu říká Kentaur, ale o rozměrech odmítá hovořit.

Teplotu vznícení u různých komodit jsme sice věděli správně, ovšem seřadili jsme ji naopak v důsledku nepozornosti. Při té příležitosti jsme se ovšem také dozvěděli, že panu kronikáři se zapalujou lejtka! A to už delší dobu!! Pokud jde o počty nevhodných protějšků, boduje. Pokud jde o výsledek = vztah, pak můžeme s jistotou říct, že zatím nezabodoval.

Další z otázek se týkala muzea rekordů, opět úspěch. Pan kronikář nám potvrdil, že rekordmany v neúčasti na kvízu je jistý mladý pár, který je zřejmě na Bahamách nebo existuje pouze jako virtuální entita schopná komunikace přes messenger. O jejich sexuálním chování nám díky tomu není nic známo.

O stěhování slepců jisté země do jedné vesnice jsme nevěděli nic, ne tak o slepotě jistého muže vědy, který si v Indii všímal pouze krav. Mluvil o nich několikrát! Podezření o zoofilii se nepotvrdilo, víme bezpečně, že hledá ženu. Zachytili jsme ovšem rozhovor muže vědy s vrchním zapisovatelem, který potvrzuje obě výše zmíněné zprávy:
  • V Indii je to všude samá kráva!
  • To je jak v Brně, tady taky potkáš krávu na každým rohu!

Filmové otázky jsme dali všechny, včetně Schindlerova seznamu. A dozvěděli jsme se také o dlouhém seznamu úkolů dalšího muže vědy! Na prvním místě slečna a aktivity s ní spojené. Podrobnosti o spojeních nemáme, ale již si připravují bydlení, které způsobilo značný nárůst úkolů a značný pokles v účasti.

Totálním fiaskem byly české řeky, do kterých skáčou zhrzení muži, takto nápadníci zapisovatelovy kolegyně. Jelikož naše řeky nebývají až tak nebezpečné a jelikož všichni mladí muži umějí plavat, přežili všichni, ale bylo jich hodně.


Na každém šprochu pravdy trochu. Právě jsem propral VŠECHNY členy týmu včetně stálých náhradníků. Jestli zveřejnění tohoto blogu přežiju, můžete se těšit na další.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama