Přednosti pozadí

19. ledna 2018 v 15:05 | Michal Novotný |  Kronika Pub kvízů
Po debaklu minulého týdne, který byl korunován ironickýmy pohledy krásné moderátorky Katky a přezíráním naší úhlavní konkurence HfB, jsme byli rozhodnuti, že tentokrát si jdeme pro vítězství! Pravda, účast potvrdilo jen torzo týmu, chyběly nám takové kapacity, jako je Honza (odborník na odhady a aktuality), Vlastík (bezkonkurenční vědec), Míra (exaktní fyzik) a Adam s Bárou ...

Na druhou stranu naše čtveřice, která se zúčastnila, oplývá mnoha dalšími přednostmi, vedle těch charakterových a vizuálně strhujících jsou tu i znalosti různých oborů (pro kvíz velmi užitečné noty, vesla, pádla a zubařina - tedy přesně ta témata, která se vyskytují zřídka) a také zkoumání předností jiných lidí (lehčí forma voyerismu a šmírování). Větší část torza našeho týmu prohlíží mužská pozadí (případně zkoumá míry kentaurů), někteří jsou naopak zaměřeni na černošky. S příjmením Černoušek to ale jinak nejde. Takže vybavenost k vítězství byla stoprocentní.

Hned v prvním kole nám pomohla obhlédnutá pozadí k odhalení slavného herce a sukničkáře, vycházející sportovní hvězdy a nepříjemného problému jistého Japonce (nebyl to průjem, jak se ozývalo od nejmenovaného účastníka kvízu). U témat "roztrhaná šalinkarta", "kardinálové", "osmičkové roky" a "judo" už jsme s pozadím nevystačili, nepomohla ani znalost not a pádel, přesto jsme si udrželi průběžné první místo. Pak dorazily černošky a Černoušek si přišel na své ...

Zdrcující bylo ovšem 4. kolo s přiřazováním, které nepodpořil ani kofein. Naštěstí to bylo obtížné nejen pro Swingladies, ale také pro DOS, Kulturní barbary, Hier für Bier a pro tým Tým, a my jsme si tak udrželi první příčku. "Renesanční lidé" a "šelmy" - to už byla malina ... jak by řekla Halina ... Jen s těmi odhady jsme byli úplně v ... pozadí. Při počítání kardinálů jsme se odrazili od čísla 32, kterému kontroval počet 24. To se nám nezdálo, tak jsme navrhli průměr. Ani ten nebyl dost dobrý, tak jsme udělali další průměr a došli k číslu 26. Chyba ovšem nebyla v naší neznalosti, ale ve špatné matematické operaci! Měli jsme násobit, snad bychom se pak přiblížili správnému výsledku 218.

Proč jsme nenásobili? Protože chyběl Honza, takto vítěz ankety o nejhezčí pozadí. Pravda, hlasoval jen jeden nejmenovaný člen týmu, ale k doložení oprávněnosti této volby existuje fotografie! O přednostech pozadí ostatních v našem dreamteamu se rozepíšu příště. A přidám i zmínku o pozadí našich předností, jsem totiž rozhodnutý napsat něco velmi bulvárního! Těšte se!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama