Mladí a neklidní aneb Sex, sex, sex

1. února 2018 v 11:45 | Michal Novotný |  Kronika Pub kvízů
Swingladies jsou mladý tým (což neplatí pro mne, ale mamuty si pamatuji opravdu jen mlhavě), v důsledku čehož myslíme (v tomto případě úplně všichni) pořád jenom na jedno. Ať už řešíme jakékoliv téma, na sex dojde vždycky. Tedy ve verbální rovině … aspoň pokud vím … no, jednou málem … ale to raději nebudu rozvádět.

Aktuality (a sex): Věděli jsme, jaká výstava vznikla po pětiletém bádání, proč se ve Francii poprali, komu udělali sochu i kdo se podílel na nové edici bot - ale stihli jsme taky probrat, co Honzovi připomíná pěna na pivu, jestli s tím mám zkušenosti, kdo Tomovi ponořil něco do piva a jestli byl dost teplý.

Rok 1989 v cizině (a sex): Prokázali jsme jazykové znalosti i znalost svatých, rozpoznali jsme programovací jazyk, uhádli jsme slavného youtubera a dokonce jsme jako jediní správně věděli počet titulů jistého hráče (ani moderátorka neměla správnou odpověď a musela ji na základě naší intervence opravit) - ale zjistili jsme také, co Vlastík ještě neprojel (ale projede … že jsem to já) a že jeho druhé příjmení je Prasák.

Soči 2014 (a sex): V tomto tématu nám pomohl Honzův rozsáhlý sportovní přehled a také to, že jsem na základní škole absolvoval olympiádu v ruském jazyce. Bohužel Vlastík přišel v důsledku návštěvy toalety do řečí:
  • Kde jste ztratili Vlastíka?
  • Na toaletě. Ještě kouří.

Mnohoúhelníky (a sex): Tady jsme se zapotili, v ošatce našich vědomostí jsme se pokoušeli najít vzorce pro výpočet kde čeho, ale stihli jsme také probrat, nakolik atraktivní by pro mne mohla být teplá olympiáda: "To bys určitě sledoval, Míšo, tolik krásných chlapů v televizi. Jo vlastně, krásní chlapi jsou tam i teď, tak nic."

Lvi (a sex): Celkem příjemné téma, jen u březosti lvic jsme se chvíli zasekli, protože jsme začali srovnáním se slonem, pak s kočkou, poté s člověkem … a nakonec jsme to trefili. Ovšem Katka přinesla koule, které byli svůdné pro všechny přítomné. První se jich chopil Tomáš … viditelně s nimi nemá mnoho zkušeností, ale učí se rychle.

Bestiální hudba (a sex): Poslech je u autorů otázek velmi oblíben, ale ne vždy se trefí do našeho vkusu. Něco jsme ale přece jen uhádli. Koule se ocitají v Honzových rukách … vypadá zkušeněji, než Tomáš:
  • Honza ví, co s koulema!
  • Běž do prdele, vole!
  • Mě to s těma koulema taky baví.

Literatura 19. století (a sex): Krásné téma, které ukázalo, že náš Honza je sečtělý! Rozsáhle nám líčil hasičské zkušenosti Karla Hynka Máchy. Vlastík neodolal a chopil se koulí …

Abych to neprodlužoval, sex se prolínal i tématy Jupiter, Indonésie a Rébusy (Tomáš se například zajímal, jestli jsem opět plakal u porna, Honza chtěl zase vědět, jestli jsem prožil vášnivou noc … ovšem raději bez podrobností). A pokud jde o koule, i já jsem si přišel na své … prý na to jdu něžně … říkal Tomáš. Jen šéfka Bára litovala, že nepřišla. Ve zprávách také projevila zájem pohrát si … Mohlo by to vypadat, že jsme trošku zvrhlí … což mě přivádí k myšlence představit náš tým v některém z dalších článků v jiném, poněkud intelektuálnějším světle.

Na závěr musím připojit jedno poděkování. Patří mému matikáři ze střední: Pane profesore, po třiceti letech jsem zúročil Váš rébus s prdelí. Náš tým za něj získal bod, který přispěl k našemu VÍTĚZSTVÍ! Posílám poděkování do nebe!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama